SC/APC Simplex فائبر آپٽڪ لوپ بيڪ

مختصر وضاحت:

● گھٽ اندراج نقصان، هاء واپسي نقصان

● صارف دوست، Compact سائيز

● PVC يا LSZH جيڪٽ

● PC/UPC/APC پالش

● سٺي exchangeability ۽ repeatability

● Telcordia GR-326-CORE وضاحت سان عمل ڪريو

● 100٪ ڪارڪردگي ۽ سالميت جي ضمانت جي ڪارڪردگي جانچ ڪئي وئي

● فاسٽ ايٿرنيٽ، فائبر چينل، اي ٽي ايم، ۽ گيگاابٽ ايٿرنيٽ سان مطابقت

● فائبر G657.A1 ,G657.A2 چونڊجي سگھجي ٿو.0.9mm يا 2.0mm


پيداوار جي تفصيل

پراڊڪٽ ٽيگ

خاصيتون

فائبر آپٽڪ لوپ واپس ماڊلز کي پڻ سڏيو ويندو آهي آپٽيڪل لوپ بيڪ ايڊاپٽر.

فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ کي فائبر آپٽڪ سگنل لاءِ ريٽرن پيچ جو ميڊيا مهيا ڪرڻ لاءِ ٺهيل آهي.

عام طور تي اهو استعمال ڪيو ويندو آهي فائبر آپٽڪ ٽيسٽنگ ايپليڪيشنن يا نيٽ ورڪ جي بحالي لاءِ.

ٽيسٽنگ ايپليڪيشنن لاءِ، لوپ بڪ سگنل استعمال ڪيو ويندو آهي مسئلو جي تشخيص لاءِ.

نيٽ ورڪ سامان ڏانهن لوپ واپس ٽيسٽ موڪلڻ، هڪ وقت ۾، هڪ مسئلي کي الڳ ڪرڻ لاء هڪ ٽيڪنڪ آهي.

ساڳي طرح پيچ ڪنڊن وانگر، فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ مختلف جيڪٽ جي قسمن ۽ ڪيبل قطرن سان ٿي سگهي ٿو، ۽ اهي مختلف اصطلاحن ۽ ڊيگهه سان ٿي سگهن ٿيون.

فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ ٺهيل ڊيزائن سان آهن، ۽ اهي فاسٽ ايٿرنيٽ، فائبر چينل، اي ٽي ايم ۽ گيگابٽ ايٿرنيٽ سان مطابقت رکن ٿا.

اسان پڻ پيش ڪندا آهيون ڪسٽم اسيمبليء لاءفائبر آپٽڪ لوپ پٺتي.عام فائبر آپٽڪ لوپ پٺي جا قسم آھن: SC فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ، FC فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ، LC فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ، MT-RJ فائبر آپٽڪ لوپ پٺاڻ.

فائبر آپٽڪ لوپ واپسڪيبل، جيڪي مختلف ڪنيڪٽرن سان آهن جن ۾ ST، SC، FC، LC، MU، MTRJ وغيره

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

درخواستون

سامان جي وچ ۾ ڪنيڪشن

نيٽ ورڪ لاء لوپ بيڪ

اجزاء جي جاچ

پيرا ميٽرز

اڪيلو موڊ

ملٽي موڊ

OM3 10 جي

ڪنيڪٽر جو قسم

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

ڪيبل جو قسم

Simplex ڪيبل

جيڪٽ جو رنگ   

پيلو

OR/GY/PP/BL

آبهوا

BN/RD/PK/WH

داخل ٿيڻ جو نقصان

≤0.1dB

≤0.2dB

≤0.2dB

واپسي جو نقصان

≥50dB (UPC)

/

/

مٽاسٽا جي صلاحيت

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

ورجائي قابليت (500 ملائڻ)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

تناسلي طاقت

≥5kg

آپريٽنگ جي درجه حرارت

-20 ~ +70ºC

اسٽوريج جي درجه حرارت

-40 ~ +70ºC


  • اڳيون:
  • اڳيون:

  • پنهنجو پيغام هتي لکو ۽ اسان ڏانهن موڪليو

    مصنوعات جا زمرا