فائبر پيچ ڪنڊ

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0mm SX MM فائبر آپٽڪ پيچ ڪنڊ

    فائبر آپٽڪ پيچ ڪنڊ-ايم ايم (OM2، OM3، OM4)

    هڪ پيچ ڪنڊ هڪ فائبر آپٽڪ ڪيبل آهي جيڪو سگنل روٽنگ لاءِ هڪ ڊوائيس ٻئي سان ڳنڍڻ لاءِ استعمال ٿيندو آهي.عام طور تي، 4 قسم جا ڪنيڪٽر آهن: FC/SC/LC/ST.. 2 ٽائپس ferrule: PC، UPC.

    FC جو مطلب آهي فڪسڊ ڪنيڪشن.اهو ٺهيل بيرل هائوسنگ جي ذريعي مقرر ڪيو ويو آهي.ايف سي ڪنيڪٽر عام طور تي هڪ ڌاتو هائوسنگ سان ٺهيل آهن ۽ نڪيل پليٽ ٿيل آهن.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0mm G652D فائبر آپٽڪ پيچ ڪيڊ

    هڪ پيچ ڪنڊ هڪ فائبر آپٽڪ ڪيبل آهي جيڪو سگنل روٽنگ لاءِ هڪ ڊوائيس ٻئي سان ڳنڍڻ لاءِ استعمال ٿيندو آهي.عام طور تي، 4 قسم جا ڪنيڪٽر آهن: FC/SC/LC/ST.. 3 ٽائپس فيرول: PC، UPC، APC...

    FC جو مطلب آهي فڪسڊ ڪنيڪشن.اهو ٺهيل بيرل هائوسنگ جي ذريعي مقرر ڪيو ويو آهي.ايف سي ڪنيڪٽر عام طور تي هڪ ڌاتو هائوسنگ سان ٺهيل آهن ۽ نڪيل پليٽ ٿيل آهن.

  • FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    FTTA جمپر-PDLC-DLC فائبر آئوٽ ڊور پيچ ڪيڊ

    سٺو مشيني ۽ ماحولياتي خاصيتون؛

    شعاع retardant خاصيتون ملن ٿا لاڳاپيل معيار جي گهرج؛

    جيڪٽ جي مشيني خاصيتون لاڳاپيل معيارن جي گهرجن کي پورو ڪن ٿيون؛

    نرم، لچڪدار، پاڻي بند ٿيل، UV مزاحمتي، رکڻ ۽ الڳ ڪرڻ ۾ آسان، ۽ وڏي گنجائش واري ڊيٽا ٽرانسميشن سان؛

    مارڪيٽ ۽ گراهڪن جي مختلف ضرورتن سان ملڻ.