ڪسٽمائيز فائبر آپٽڪ ٽرمينيشن باڪس

مختصر وضاحت:

فائبر آپٽڪ ڊين ريل مائونٽ ٿيل ٽرمينل باڪس ڌاتو باڪس خاص ڊيزائن آھي جيڪو ڊين ريل تي ڇڪيو وڃي ٿو.ڊين ريل فائبر ٽرمينيشن باڪس قبول ڪري ٿو ھڪڙو ماڊلر پينل جيڪو 24 فائبرن تائين ننڍين فائبر ڳڻپ ايپليڪيشنن لاءِ مثالي آھي، ۽ مختلف اڊاپٽر پليٽ سان (جيئن ST Simplex Adapter پليٽ، LC Simplex Adapter پليٽ، LC Duplex Adapter پليٽ، SC Simplex Adapter پليٽ. , SC Duplex Adapter پليٽ, FC Simplex Adapter پليٽ. OEM خدمت جي حمايت ڪئي وئي آهي.).هي ٺهڪندڙ ملفوظات ان کي ممڪن بڻائي ٿو سڌو سنئون ختم ڪرڻ يا فيوزن اسپلائسز کي تمام ننڍا محفوظ علائقن ۾.

DIN ريل فائبر آپٽڪ ٽرمينل باڪس مختلف قسم جي آپٽيڪل فائبر سسٽم لاءِ ورهائڻ ۽ ٽرمينل ڪنيڪشن لاءِ موجود آهي، خاص طور تي ميني نيٽ ورڪ ٽرمينل ورهائڻ لاءِ موزون، جنهن ۾ آپٽيڪل ڪيبل، پيچ ڪور يا پگٽيل ڳنڍيل آهن.دين ريل جا سڀئي باڪس مڪمل طور تي آباد ٿي سگهن ٿا.


پيداوار جي تفصيل

پراڊڪٽ ٽيگ

خاصيتون

ٿڌي رولڊ اسٽيل پليٽ، electrostatic اسپري رنگ.

4، 6، 8، 12، 16، 24 ڪور لاءِ دستياب آهي.

انسٽال ڪري سگھجي ٿو SC FC ST LC ۽ ٻيو قسم اڊاپٽر.

ڪافي ريڊيس جو curvature.

مناسب ڊيزائن، pigtail لاء سٺو تحفظ.

انسٽاليشن ۽ سار سنڀال لاء آسان.

ٺاھ جوڙ خودڪار بريڪن ڊوائيسز.

ڊسٽ پروف قسم جي جوڙجڪ، لچڪدار تنصيب، کولڻ ۽ بند ڪرڻ آسان.

ڊين ريل فائبر پيچ پينل آپٽيڪل فائبر ورهائڻ، وائنڊنگ، اسٽوريج، تقسيم، وغيره جي ڪمن سان گڏ.

ڪسٽمائيز سروس قبول ڪريو جيئن پرنٽ لوگو، رنگ، شڪل حسب ضرورت.

Fiber Termination Box02

درخواستون

مناسب Pigtail، ربن ۽ bunch ڪيبل ڳنڍڻ ورهائڻ لاء.

Din-ريل لاء استعمال ڪيو, ڀت تي لڳل ايپليڪيشنون.

FTTH، ٽيليڪميونيڪيشن، CATV وغيره ۾ استعمال ٿيل.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

پيرا ميٽرز

مصنوعات

دين ريلبصري ختم ڪرڻ باڪس

ڪنيڪٽر جو قسم

LC SC FC ST

ڪور

4 فائبر کان 24 فائبر

ڪيبل جو قسم

SM MM OM3 OM4

مواد

ٿڌي روليل اسٽيل

رنگ

اڇو

پيڪيج

ڪارٽون باڪس

پيداوار جا لفظ

GPON سسٽم فائبر آپٽڪ DIN ريل ٽرمينل باڪس

Fiber Termination Box07







  • اڳيون:
  • اڳيون:

  • پنهنجو پيغام هتي لکو ۽ اسان ڏانهن موڪليو

    مصنوعات جا زمرا