2.0mm SX MM فائبر آپٽڪ پيچ ڪنڊ

مختصر وضاحت:

فائبر آپٽڪ پيچ ڪنڊ-ايم ايم (OM2، OM3، OM4)

هڪ پيچ ڪنڊ هڪ فائبر آپٽڪ ڪيبل آهي جيڪو سگنل روٽنگ لاءِ هڪ ڊوائيس ٻئي سان ڳنڍڻ لاءِ استعمال ٿيندو آهي.عام طور تي، 4 قسم جا ڪنيڪٽر آهن: FC/SC/LC/ST.. 2 ٽائپس ferrule: PC، UPC.

FC جو مطلب آهي فڪسڊ ڪنيڪشن.اهو ٺهيل بيرل هائوسنگ جي ذريعي مقرر ڪيو ويو آهي.ايف سي ڪنيڪٽر عام طور تي هڪ ڌاتو هائوسنگ سان ٺهيل آهن ۽ نڪيل پليٽ ٿيل آهن.


پيداوار جي تفصيل

پراڊڪٽ ٽيگ

هڪ پيچ ڪنڊ هڪ فائبر آپٽڪ ڪيبل آهي جيڪو سگنل روٽنگ لاءِ هڪ ڊوائيس ٻئي سان ڳنڍڻ لاءِ استعمال ٿيندو آهي.عام طور تي، 4 قسم جا ڪنيڪٽر آهن: FC/SC/LC/ST.. 2 ٽائپس فيرول: PC، UPC،

FC جو مطلب آهي فڪسڊ ڪنيڪشن.اهو ٺهيل بيرل هائوسنگ جي ذريعي مقرر ڪيو ويو آهي.ايف سي ڪنيڪٽر عام طور تي هڪ ڌاتو هائوسنگ سان ٺهيل آهن ۽ نڪيل پليٽ ٿيل آهن.

FC رابطا…

Fiber Optic Patch cord09

SC جو مطلب آهي سبسڪرائبر ڪنيڪٽر- هڪ عام مقصد پش/پل اسٽائل ڪنيڪٽر.اهو هڪ چورس آهي، سنيپ-ان ڪنيڪٽر هڪ سادي پش-پل موشن سان ليچ ڪري ٿو ۽ ڪنجي ٿيل آهي.

SC رابطا…

Fiber Optic Patch cord08

LC پيچ ڪنڊ هڪ فائبر آپٽڪ ڪيبل آهي جيڪو سگنل روٽنگ لاءِ هڪ ڊوائيس ٻئي سان ڳنڍڻ لاءِ استعمال ٿيندو آهي.LC جو مطلب آهي Lucent Connector.اهو هڪ ننڍڙو فارم فيڪٽر فائبر آپٽڪ ڪنيڪٽر آهي، ايس سي جي اڌ سائيز.

LC رابطا…

Fiber Optic Patch cord00

ايس ٽي جو مطلب آهي سڌي ٽپ- هڪ تڪڙي رليز بيونٽ اسٽائل ڪنيڪٽر.ST ڪنيڪٽر ٽوئسٽ لاڪ ڪپلنگ سان سلنڈر هوندا آهن.اهي پش-ان ۽ ٽوسٽ قسم جا آهن

ايس ٽي رابطا…

Fiber Optic Patch cord010

PC جو مطلب آهي جسماني رابطو.پي سي ڪنيڪٽر سان، ٻه فائبر ملندا آهن جيئن اهي فليٽ ڪنيڪٽر سان ملندا آهن، پر پڇاڙيءَ جا منهن پولش ڪيا ويندا آهن ته جيئن ٿورڙو وکر يا گول هجي.هي هوائي خلا کي ختم ڪري ٿو ۽ فائبر کي رابطي ۾ مجبور ڪري ٿو

Fiber Optic Patch cord011

UPC جو مطلب آهي الٽرا فزيڪل رابطو.آخري منهن کي بهتر سطح جي ختم ڪرڻ لاء وڌايو ويو آهي.اهي رابط اڪثر ڪري ڊجيٽل، CATV، ۽ ٽيليفون سسٽم ۾ استعمال ٿيندا آهن.

Fiber Optic Patch cord012

خاصيتون

IEC جي مطابق، Telcordia GR-326-CORE، YD-T 1272.3-2005، معياري

گھٽ اندراج نقصان، اعلي واپسي نقصان

هاء گھڻ ڪنيڪشن، آپريشن لاء آسان

اعلي اعتبار ۽ استحڪام

Repetability ۽ exchangeability ۾ سٺو

درخواست

جاچ سامان

FTTX+LAN

آپٽيڪل فائبر CATV

بصري مواصلاتي نظام

ٽيلي ڪميونيڪيشن

تفصيل

1. تنگ بفر ٿيل ڪيبل جي وضاحت
پروفائل ڏسو:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. فائبر پيٽرولر

ITEM PARAMETER
فائبر جو قسم او ايم 1OM2، OM3، OM4
بنيادي قطر 50+ 2.5
بنيادي غير گردش <= 5.0 %
ڪلڊنگ قطر 125.0+1.0 ايم
ڪلڊنگ جي غير گردش <= 1.0 %
ڪوٽنگ قطر 245+7
Coating-Cladding Concentricity Error <= 12.0 ايم
ڪوٽنگ غير گردش <= 6.0 ايم
Core-Cladding Concentricity Error <= 1.0 ايم
ڌيان ڏيڻ 850nm <= 2.3
1300nm <=0.6
عددي ايپرچر (NA) 0.200+ 0.015
قدم (مطلب ته ٻه طرفي ماپ) <= 0.10 ڊي بي
بي قاعدگيونفائبر جي ڊگھائي ۽ پوائنٽ جي وقفي کان وڌيڪ <= 0.10 ڊي بي
فرق پٺڀرائي جي کوٽائي (ٻئي طرفي ماپ) <=0.08 db/km
OFL بينڊوڊٿ(MHz.km)   او ايم 2 او ايم3 او ايم4
850nm > = 700 > = 1500 > = 3500
1300nm >=500 > = 500 > = 500
مؤثر ماڊل بينڊوڊٿ@850nm(MHz.km) > = 950 > = 2000 > = 4700
ايپليڪيشن سپورٽ فاصلو تي او ايم 2 او ايم3 او ايم4
10 گيگاابٽ ايٿرنيٽ SX 850nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300nm (m) 600 600 600
40 ۽ 100 گيگابٽ ايٿرنيٽ 850nm (m)   100 150

3. ڪيبل پيراگراف

ITEM PARAMETER
ٻاهرين ڪيبل ٻاهرين قطر 0.9/2.0/3.0mm اختياري
مواد پي وي سي
رنگ نارنگي
اندروني ڪيبل ٻاهرين قطر 0.9mm تنگ بفر
مواد پي وي سي
رنگ اڇو (SX) اڇو ۽ نارنگي (DX)
مزاحمت سادو 100N
ٻِلُ 200N
دوائن جو وقت 500
آپريٽنگ جي درجه حرارت -20~+60
اسٽوريج جي درجه حرارت -20~+60

4. ڪنيڪٽر جي وضاحت

ITEM PARAMETER
ڪنيڪٽر جو قسم LC/UPC,SC/UPC,FC/UPC,ST/UPC.اختياري
فائبر موڊ  OM2، OM3، OM4
آپريٽنگ wavelength 850، 1300nm
ٽيسٽ موج ڊگھائي 850، 1300nm
داخل ٿيڻ جو نقصان <=0.2db
واپسي جو نقصان >=35db
ورجائي قابليت <=0.1
مٽاسٽا <=0.2dB
پائيداري <=0.2dB
فائبر ڊگھائي 1m,2m... ڪنهن به ڊگھائي اختياري.
ڊگھائي ۽ رواداري 10 سينٽ
آپريٽنگ جي درجه حرارت -40 سي ~ +85 سي
اسٽوريج جي درجه حرارت -40 سي ~ +85 سي

5. حوالي لاءِ تصوير

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • اڳيون:
  • اڳيون:

  • پنهنجو پيغام هتي لکو ۽ اسان ڏانهن موڪليو